29. Květen 2016
Navigace
Domů
Novinky
Realizační tým
Výbor
Fotogalerie
Fotogalerie - Archiv
Fórum
Kontakt
Stáhni
Odkazy
Hledej

Tabulka - Muži "A"
Tabulka - Muži "B"
Soupiska - Muži "A"
Soupiska - Muži "B"

Tabulka - Dorost
Soupiska - Dorost

Tabulka - Žáci
Soupiska - Žáci

Tabulka - Přípravka st
Soupiska - Přípravka st
Tabulka - Přípravka ml
Soupiska - Přípravka ml

Soupiska - seniorka

ASPV
Shoutbox
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

vratislav
11.04.2016
Muži tréninky od 13.4.2016 středa a pátek od 18.00.Vr.

vratislav
21.03.2016
Muži tréninky od 23.3.2016 středa a pátek 17.30 na hřišti. Vr.

vratislav
05.10.2015
Muži trénink od 9.10 2015 od 17.00 Vr.

vratislav
10.09.2015
Muži trénink v pátek 11.9. v 17.00 Vr.

vratislav
10.09.2015
ŽÁCI Trénink v pátek 11.9. se ruší. Sraz na zápas v sobotu 12.9. v 10:45.

vratislav
03.09.2015
Muži tréninky od 4.9.2015 v 17.30 Vr.

vratislav
08.06.2015
Muži trénink ve středu 10.6. v 18.00 a pátek 12.6. v 17.30 Vr.

vratislav
01.06.2015
Muži trénink ve středu 3.6. v 18.00 a pátek 5.6. v 17.30 Vr.

vratislav
25.05.2015
Muži trénink ve středu 27.5. v 17.30 a pátek 29.5. v 17.30. Vr.

Mara Ludvík
21.05.2015
Kluci hecnite se v tom závěru sezóny, ať nám v Bližkách přibude o jedno derby navíc! ;-)S Krumlovem by to nemělo takový grády. Držím palce!

Archív shoutboxu
Pozvánka na zápasy 24.kola 28.-29.5.2016
Novinky na webu
PÁTEK :
PŘÍPRAVKA ml. - Hl.Mašůvky 17.00 (Hřiště Přímětice)

SOBOTA :
DOROST - Novosedly 14.15 (Laštůvka D.)

ÁČKO - Kohoutovice 16.30 (Krchňák J.,Rosa O.,Laštůvka D.)

NEDĚLE :

BÉČKO - Starý Petřín 10.15 (Ryšavý)

Hatě - PŘÍPRAVKA st. 09.00 ( Hřiště Vrbovec)
Šatov- PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Vrbovec)

Mramotice/Olbramkostel - ŽÁCI 14.30
Výsledky 23.kola
Novinky na webu
Muži "A" : Moutnice - Přímětice 1:3 (1:3)
Branky : Kubíček,Papoušek,Šrubař
Sestava : Pejchal - Beneš,Piskač,Šrubař,Farkaš(Šoba) - Svačina L.,Hazucha,Papoušek,Balon M.(Virgl) - Kubíček(Samaš P.),Koc(Vacek V.)

Muži "B" : Blížkovice "B" - Přímětice "B" 1:5 (0:0)
Branky : Virgl 3,Koc,Kubíček
Růžička - Staněk, Sulik (Šrubař), Tapšík (Koc), Meluš - Česnek (Vacek J.), Tománek, Šoba, Vacek V. - Samaš (Kubíček)(Polach),

Dorost : Oslavany - Přímětice 4:2
Branky : Padrta,Gargulák


Žáci : Přímětice - Oleksovice 7:0 (2:0)
Branky : Kubín R. 3,Šachl,Šarközy ,Stehlík,Konečný

Přípravak st.: Přímětice - Jevišovice 15:4 (6:4)
Branky : Seifert 8,Susko 4,Procházka 3
Mramotice/Olbramkostel - Přímětice 1:6 (0:1)
Branky : Seifert 2,Bednář 2,Vlaha,Procházka


Přípravka ml.: Odloženo na pátek 27.5. v 17.00
Pozvánka na zápasy 23.kola 21.-22.5.2016
Novinky na webu
SOBOTA :

Moutnice - ÁČKO 14.00 (Malík P.,Štipčák M.,Vrbka J.)

Oslavany - DOROST 14.00 (Bělák M.)

NEDĚLE :

PŘÍPRAVKA st. - Mikulovice 09.00 (Hřiště Olbramkostel)
PŘÍPRAVKA st. - Jevišovice 10.00 (Hřiště Olbramkostel)

PŘÍPRAVKA ml. - Hl.Mašůvky 09.00 (Hřiště Přímětice)

Blížkovice "B" - BÉČKO 16.30 (Fousek)
Výsledky 22.kola
Výsledky
Muži "A" : Přímětice - H.Kounice 5:1 (1:0)
Branky : Balon M. 2,Beneš,Kráčman,Papušek
Sestava : Pejchal - Beneš,Farkaš (Šoba),Šrubař,Piskač(Růžička) - Svačina L.,Hazucha,Balon M.(Virgl),Papoušek - Kubíček(Kráčman),Koc(Balon J.)


Muži "B" : Přímětice - Dyjákovice 4:5 (2:3)
Branky: Balon J. 2,Heger,Česnek
Sestava : Růžička - Sulik( Farkaš) - Česnek, Heger, Staněk - Pham(Tománek), Šoba, Balon J., Meluš(Vacek J.) - Samaš P., Virgl(Koc)

Dorost : Přímětice - M.Krumlov 0:8 (0:3)

Žáci : Přímětice - Mramotice/Olbramkostel 5:0
Branky : Kubín R. 3,Sadílek 2

Přípravka st.: Únanov - Přímětice 2:6 (1:2)
Branky : Procházka 2,Vlaha,Švaříček,Bartoš,Seifert
Hl.Mašůvky - Přímětice 0:18 (0:6)
Branky : Seifert 6,Cejpek J. 5,Procházka 3,Bartoš 3,Bodanský Jakub

Přípravka ml.: Přímětice - 1.SC Znojmo 4:15 (2:6)
Přímětice - Hatě 3:9(1:4)
Pozvánka na zápasy 22.kola
Ostatní informace
SOBOTA :
DOROST - M.Krumlov 14.15 (Kacká D.)

ÁČKO - H.Kounice 16.30 (Janíček J.,Špaček J.,Kacká D.)

NEDĚLE :
ŽÁCI - Mramotice/Olbramkostel 08.30 (Kučera)

BÉČKO - Dyjákovice 10.15 (Kučera)

Únanov - PŘÍPRAVKA st. 10.00 ( Hřiště Hl.Mašůvky)
Hl.Mašůvky - PŘÍPRAVKA st. 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

PŘÍPRAVKA ml. - 1.SC Znojmo 13.00
PŘÍPRAVKA ml. Hatě 15.35
Výsledky 21.kola
Výsledky
Muži "A" : H.Heršpice - Přímětice 0:6(0:4)
Branky: Hazucha 2,Kráčma,Koc,Balon M.,Svačina L.
Sestava : Pejchal - Šrubař,Farkaš(Balon J.),Heger(Virgl) ,Piskač(Růžička) - Hazucha,Svačina L.(Šoba),Balon M.,Papoušek, - Koc,Kráčman(Beneš)

Muži "B": Štítary "A" - Přímětice "B" 0:5 (0:2)
Branky : Šoba 4,Staněk
Sestava : Růžička - Sulik,Heger(Farkaš),Staněk,Česnek - Tománek(Šrubař),Samaš,Virgl,Šoba - Meluš(Koc),Kubíček

Dorost : Kahan - Přímětice 5:1 (4:0)
Branky : Pavlík
Žáci : H.Kounice - Přímětice 3:3 (1:1)
Branky: Petz 2,Sadílek
Pozvánka na zápasy 21.kola 7.-8.5.2016
Novinky na webu
SOBOTA :
Blížkovice - PŘÍPRAVKA st. 09.50 (Hřiště Olbramkostel)
Vranov - PŘÍPRAVKA st. 10.45 (Hřiště Olbramkostel

Blížkovice - PŘÍPRAVKA ml. 09.00 (Hřiště Blížkovice)
Štítary - PŘÍPRAVKA ml. 10.00 (Hřiště Blížkovice)

H.Kounice - ŽÁCI 14.00 (nedelegován)

H.Heršpice - ÁČKO 16.30 (Malík P.,Vavřínová G.,Ostrovský V.)

NEDĚLE :
Kahan - DOROST 14.15 (Šmíd J.)

Štítary - BÉČKO 16.30 (Koudela)

Výsledky 20.kola
Výsledky
Muži "A" : Přímětice - Rajhradice 4:1 (2:1)
Branky : Balon M. 2,Farkaš,Beneš
Sestava : Pejchal - Beneš,Farkaš (Heger),Šrubař,Piskač - Svačina L.,Hazucha,Balon M.(Virgl).Papoušek(Šoba) - Koc(Kráčman),Kubíček(Balon J.)

Dorost : Přímětice - Vojkovice 2:7 (1:4)
Branky : Vacek,Padrta


Muži "B" : Přímětice "B" - Slup "A" 5:1(0:1)
Branky : Růžička,Koc 2,Piskač,Heger
Sestava : Tapšík M. - Meluš(Farkaš),Samaš,(Piskač),Šoba,Virgl,Heger,Vacek V.(Vacek J.),Růžička(Koc),Balon,Tománek(Staněk),Sulik


Žáci : Přímětice - Štítary 1:1 (0:0)
Pozvánka na zápasy 20.kola 30.4.-1.5.2016
Novinky na webu
SOBOTA :
Dobšice - PŘÍPRAVKA st. 09.00 (Hřiště Dobšice)
FK Znojmo - PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Dobšice)

DOROST - Vojkovice 14.15 (Bartoň J)

ÁČKO - Rajhradice 16.30 (Kopřiva Z.,Petrucha M.,Bartoň J.) ( DFA Benda J.)

NEDĚLE :
BÉČKO - Slup "A" 10.15 (Šťáva)

Tasovice - PŘÍPRAVKA ml. 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)
Dobšice - PŘÍPRAVKA ml. 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

ŽÁCI - Štítary 12.15 (Šťáva)
Výsledky 19.kola
Výsledky
Muži "A" : Chvalovice - Přímětice "A" 0 : 2 (0:0)
Branky : Koc,Samaš P.
Sestava : Pejchal - Beneš (Farkaš),Piskač,Šrubař - Svačina L.,Hazucha,Balon M.,Papoušek, - Koc (Samaš),Kubíček,Kráčman (Virgl)

Muži "B" : Prosiměřice - Přímětice "B" 0:3 (0:0)
Branky : Česnek 2,Balon J.
Sestava: Růžička - Staněk,Sulik,Tapšík P.,Tománek,Česnek,Vacek J.,Řiháček,Vacek V.,Balon J.,Padrta


Dorost : Únanov - Přímětice 2:2

Žáci : Únanov - Přímětice 0:3 (0:0)
Branky : Kubín R. 2,Petz


Přípravka st.:
Přímětice - Hatě 4:2( 2:1)
Branky : Vlaha 3,Seifert
Přímětice - Šatov 10:3 (5:1)
Branky : Seifert 3,Vlaha 2,Švaříček 2,Procházka,Susko,Bartoš

Přípravka ml.:
Přímětice - FK Znojmo "B" 4:12 (2:8)
Branky : Bodanský Jakub 4
Přímětice - FK Znojmo "A" 4:17 (2:10)
Branky : Tisoň 2,Bodanský Jakub,Bednář



Pozvánka na zápasy 19.kola 23.-24.4.2016
Novinky na webu
SOBOTA :

Únanov - DOROST 14.00 (Procházka T.)

Chvalovice - ÁČKO 16.00 (Rodinger H.,Kopřiva Z.,Kacká D.)

Prosiměřice - BÉČKO 16.00 (Šťáva)

NEDĚLE :

PŘÍPRAVKA st. - Hatě 09.00
PŘÍPRAVKA st. - Šatov 11.35

PŘÍPRAVKA ml. - FK Znojmo "B" 09.00
PŘÍPRAVKA ml. - FK Znojmo "A" 11.35

Únanov - ŽÁCI 14.00 (Strapina)
Strana 1 z 47 1 2 3 4 > >>
Facebook

Přidejte si nás!

Partneři


Poslední články
poděkování
Seniorka: Turnajové ...
Seniorka: Turnajové ...
Seniorka: Turnajové ...
Seniorka: Turnajové ...
Statistika
TOPlist