Pondělí 25.3.2024
ŽÁCI st. – Miroslav 16.00
Pátek 29.3.2024
ŽÁCI ml. – Blížkovice 10.00
ÁČKO – FK Znojmo 15.30
SOBOTA:
DOROST – SK Vojkovice 12.00
BÉČKO – Pavlice 15.00
Pondělí 25.3.2024
ŽÁCI st. – Miroslav 16.00
Pátek 29.3.2024
ŽÁCI ml. – Blížkovice 10.00
ÁČKO – FK Znojmo 15.30
SOBOTA:
DOROST – SK Vojkovice 12.00
BÉČKO – Pavlice 15.00
NEDĚLE:
Střelice – DOROST 12.30
Střelice – ÁČKO 15.00
Jaroslavice – Béčko 15.00
SOBOTA:
DOROST – Čechie/Kahan 12.00
ÁČKO – Rosice “B” 15.00
Srdečně Vás zveme dne 16. 2. 2024 od 19:30 do sálu v Kuchařovicích, kde proběhne společenský večer fotbalového oddílu TJ Sokol Přímětice. K poslechu a tanci zahraje kapela Ryan Music.
Lístky jsou k dostání, po předchozí telefonní domluvě, u p. Balona (tel. 737 729 327) a p. Vlka (tel. 724 373 174). Cena slosovatelného lístku je 300 Kč.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
SOBOTA:
DOROST – RAFK Rajhrad 11.00
ÁČKO – Jevišovice/Mikulovice 14.00
NEDĚLE:
Vranov nad Dyjí – PŘÍPRAVKA st. 10.00 a 11.00
ŽÁCI st. – Jaroslavice 11.00
BÉČKO – Prosiměřice “B” 14.00
Pondělí 23.10.2023
PŘÍPRAVKA st.(2014) – Prosiměřice 16.30 a 17.30
Úterý 24.10.2023
PŘÍPRAVKA ml. – 1.SC Znojmo modrá 16.00 a17.00
SOBOTA:
ŽÁCI ml. – Višňové 11.30
Dobšice – DOROST 13.00
NEDĚLE:
Štítary – PŘÍPRAVKA st. 10.00 a 11.00
Višňové – PŘÍPRAVKA st.(2014) 11.30 a 12.30
Vranov nad Dyjí – ŽÁCI st. 11.30
M.Krumlov – MINI PŘÍPRAVKA 3+0 10.00 a 10.45
Miroslav – ÁČKO 14.00
Štítary – BÉČKO 14.00
SOBOTA:
Dobšice zelená – PŘÍPRAVKA ml. 10.00 a 11.00
ŽÁCI st. – Vedrovice 10.00
Vranov – ŽÁCI ml. 10.00
DOROST – M.Krumlov 12.00
ÁČKO – Novosedly 15.00
NEDĚLE:
MINI PŘÍPRAVKA 3+0 – 1.SC Znojmo 09.30 a 10.30
PŘÍPRAVKA st. – Jevišovice/Mikulovice 09.30 a 10.30
PŘÍPRAVKA st.(2014) – Prosiměřice 09.30 a 10.30
BÉČKO – Oleksovice 15.00
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA ml. – Blížkovice 09.00 a 10.00
Miroslav zelená – PŘÍPRAVKA st.(2014) 10.00 a 11.00
ŽÁCI ml. – 1.SC Znojmo 11.30
NEDĚLE:
Vranov nad Dyjí – PŘÍPRAVKA st. 10.00 a 11.00
Dobšice -MINI PŘÍPRAVKA 10.00 a 10.45
FK Znojmo “B” – BÉČKO 10.15
FK Znojmo – DOROST 12.00
Zbraslav – ÁČKO 15.00
SOBOTA:
1.SC Znojmo bílá – PŘÍPRAVKA ml. 10.00 a 11.00
ŽÁCI st. – Štítary 10.00
DOROST – Křepice/Velké Němčice 12.30
ÁČKO – Židenice 15.30
NEDĚLE:
PŘÍPRAVKA st. – FK Znojmo černá 09.30 a 10.30
PŘÍPRAVKA st.(2014) – Práče 09.30 a 10.30
Prosiměřice – ŽÁCI ml. 13.00
BÉČKO – Chvalovice 15.30
Pondělí 25.9.2023
PŘÍPRAVKA st. – Dobšice 16.30 a 17.30
Úterý 26.9.2023
PŘÍPRAVKA ml. – Štítary 16.30 a 17.30
PŘEDPŘÍPRAVKA – Miroslav 16.30 a 17.30
SOBOTA:
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA st. 10.00 a 11.00
Prosiměřice – ŽÁCI st. 10.00
ŽÁCI ml. – Vrbovec /Dyjákovičky 11.30
Prosiměřice – DOROST 13.00
Oslavany – ÁČKO 12.30
Mramotice – BÉČKO 15.00
NEDĚLE:
1.SC Znojmo – PŘÍPRAVKA st.(2014) 10.00 a 11.00
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA st. – Šatov 09.00 a 10.00
PŘÍPRAVKA st.(2014) – M.Krumlov 09.00 a 10.00
ŽÁCI st. – Únanov 11.00
Jezeřany/Maršovice – PŘEDPŘÍPRAVKA 12.00 a 12.45
DOROST – Chrlice 13.00
ÁČKO – Višňové 16.00
NEDĚLE:
1.SC Znojmo modrá – PŘÍPRAVKA ml. 10.00 a 11.00
BÉČKO – Micmanice 10.30
Šanov – ŽÁCI ml. 13.30
SOBOTA:
Podolí – DROST 10.00
ŽÁCI ml. – Dobšice 11.30
Dobšice – ŽÁCI st. 14.00
Dyjákovice – BÉČKO 16.00
NEDĚLE:
PŘÍPRAVKA ml. – Dobšice 09.30 a 10.30
PŘEDPŘÍPRAVKA – Hrušovany/Jev. 09.30 a 10.30
PŘÍPRAVKA st. – Suchohrdly 10.00 a 11.00
PŘÍPRAVKA st.(2014) – Vedrovice 10.00 a 11.00
Šatov – ÁČKO 16.00
PÁTEK:
BÉČKO – Dyje 17.00
SOBOTA:
Miroslav – PŘÍPRAVKA st.(2014) 09.00 a10.00
Dobšice – PŘÍPRAVKA st. 10.00 – 11.00
ŽÁCI st. – Hrádek 11.00
NEDĚLE:
Blížkovice – PŘÍPRAVKA ml. 10.00 a 11.00
Jevišovice/Mikulovice – ŽÁCI ml. 14.00
DOROST – Mikulov 13.30
ÁČKO – Újezd 16.30
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA ml. – 1.SC Znojmo bílá 09.00 a 10.00
PŘÍPRAVKA st. – Únanov 09.00 a 10.00
PŘÍPRAVKA st.(2014) – Jezeřany/Maršovice ( 5.9.2023 17.30 a 18.30)
ŽÁCI ml. – Hevlín 11.30
DOROST – Tasovice 13.30
ÁČKO – Ořechov 16.30
NEDĚLE:
BÉČKO – Hostim 10.30
ŽÁCI st. – Tasovice 13.00
SOBOTA:
Vojkovice – DOROST 14.00
FK Znojmo – ÁČKO 17.00
Pavlice – BÉČKO 17.00
NEDĚLE:
Štítary – PŘÍPRAVKA ml. 10.00 a 11.00
Miroslav – ŽÁCI st. 14.30
Blížkovice – ŽÁCI ml. 14.30